Witaj Nieznajomy!
Zaloguj się / Załóż konto / Koszyk (0)

Przypomnij hasłoO NAS

kilka słów o YaPIS.net

FHU YaPIS.net powstała w czerwcu 2008 roku. Od 2002 roku właścicielem marki YaPIS.net była firma zewnętrzna, od 2008 roku firma działała w Szczecinku jako odrębna jednostka gospodarcza.

Od stycznia 2016 roku ponownie właścicielem marki jest firma zewnętrzna. Podstawowym profilem działalności YaPIS.net jest hosting, rejestracja domen, oraz tworzenie stron internetowych. Przez ten okres wykonaliśmy kilkadziesiąt projektów stron WWW - od małych wizytówek, poprzez większe strony, do dużych i skomplikowanych projektów portalowych. Na potrzeby tych właśnie stron WWW zajmujemy się również fotografią reklamową dysponując studiem z profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Chcąc zaproponować Klientom całościową obsługę w zakresie Identyfikacji Wizualnej proponujemy również różnorakie wyróżniające się oryginalnością artykuły marketingowe. Wśród nich znajduje się odzież reklamowa w szerokiej gamie rodzajów i kolorów, długopisy, artykuły papiernicze, ulotki, katalogi, reklama wielkoformatowa, oraz rozmaite upominki z logo według wzoru Klienta.

Możemy zaprojektować (w doborze właściwych barw i materiałów pomocne są posiadane przez nas próbniki) i wykonać dla Państwa wszystkie elementy Identyfiacji Wizualnej - począwszy od małej wizytówki, poprzez ulotki, stronę internetową, aż po reklamę zewnętrzną siedziby, i z całą pewnością przyczynią się one do tworzenia spójnego wizerunku firmy i rozpoznawalnej powszechnie marki.

Część naszych dotychczasowych prac można obejrzeć bezpośrednio w siedzibie firmy.

Zapraszamy do współpracy.kontakt z nami

YaPIS.net biuro główne
ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. 94 37 475 04
e-mail: biuro@yapis.net

Dane do faktur:
Projektowanie Nadzory Wyceny

ul. Piłsudskiego 23e/1
78-400 Szczecinek
NIP: 673-001-60-34
REGON: 330086368

YaPIS.net biuro Rzeszów
ul. Miłocińska 31/34
35-232 Rzeszów
tel. 730 787 740
e-mail: rzeszow@yapis.net


nr rachunku bankowego:
mBank 22 1140 2004 0000 3602 7601 7829płatności w YaPIS.net

Wychodząc naprzeciw wygodzie naszych Klientów zintegrowaliśmy z naszym panelem administracyjnym system płatności online. Dzięki niemu mogą Państwo opłacić lub przedłużyć swoje konto zaledwie w kilka minut bez zbędnego czekania na zaksięgowanie tradycyjnych przelewów przez banki.

Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzają Państwo czas oraz pieniądze, gdyż przelewy internetowe są zwykle znacznie tańsze od ich tradycyjnych odpowiedników.

System płatności online dostępny w naszej firmie obsługiwany jest przez portal tpay.com, dzięki czemu mogą być Państwo pewni bezpieczeństwa oraz solidności. Z usług tpay.com korzystają takie serwisy jak chociażby iSpot, Próchnik czy Skiteam, co może potwierdzić wiarygodność usług. Cała transakcja na każdym jej etapie jest obsługiwana przez bezpieczne połączenia HTTPS szyfrowane 128bitowym kluczem.

We wrześniu 2018 roku w ramach programu "Polska Bezgotówkowa" przy współpracy z firmą eService uruchomiliśmy możliwość płatności kartami kredytowymi.

Akceptujemy karty Mastercard, Visa, Diners, JCB, UPI oraz płatności BLIKIEM i telefonem komórkowym. Tylko teraz prowizja od transakcji kartami wynosi 0 zł.


jak do nas dojechać


Znajdź nas na Facebook-uZnajdź nas na InstagramieZnajdź nas na Twitterze

newsletter

zapisz wypisz

Chcę zapisać się na newsletter i otrzymywać informacje o nowościach, produktach i ofertach od Projektowanie Nadzory Wyceny, właścicielem marki YaPIS.net z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 23e/1 w Szczecinku. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, poprawienia, usunięcia.


zaloguj się

Zaloguj się do cPaneluZaloguj się do pocztyZaloguj się do Panelu Administracyjnego Twoich usług


dane kontaktowe

YaPIS.net
ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. 94 37 475 04
e-mail: biuro@yapis.netpomoc

- Regulamin YaPIS.net
- Polityka Prywatności
Top