Witaj Nieznajomy!
Zaloguj się / Załóż konto / Koszyk (0)

Przypomnij hasło


OFERTA - odzież reklamowa

Odzież reklamowa z logo - dlaczego warto

Jest wiele sposobów na to, by zbudować świadomość marki u Klienta. Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zarazem jest inwestycja w gadżety reklamowe w tym odzież promocyjną.

Przyzwyczajanie Klienta do widoku logo firmy w różnej formie to sprawdzona metoda, by zostać zapamiętanym. Warto także zwrócić uwagę, że koszulki z nadrukiem, czy czapki z daszkiem mogą zostać wykorzystane na przynajmniej dwa sposoby: jako odzież dla pracowników lub obrandowane upominki dla Klientów.

Odzież reklamowa na zamówienie specjalnie dla Twojej firmy

Traktujemy każde zamówienie indywidualnie. Projekt, w tym dobranie koloru bazowego odzieży, wielkość i umiejscowienie logo, oraz technika jego naniesienia zostają opracowane zgodnie z konkretnymi wytycznymi naszego Klienta oraz możliwościami technicznymi dostosowanymi do podłoża, na którym ma być wykonane znakowanie. Dzięki temu produkt końcowy jest w pełni zgodny z oczekiwaniami.

Przykładowe produkty, które możemy wykonać:

  • koszulki typu t-shirt
  • koszulki polo
  • bluzy
  • koszule
  • spodnie
  • krawaty
  • polary
  • kurtki

Wszystkie elementy odzieży reklamowej charakteryzują się wysoką jakością. Dbamy także o różnorodność dostępnych kolorów i modeli. Co ważne, proponujemy nie tylko modele typowo męskie, ale także koszulki reklamowe damskie z podkreślonym taliowaniem. W naszej ofercie znajdują się także produkty dedykowane dla najmłodszych odbiorców. Odzież reklamowa dla dzieci pomoże natomiast ocieplić wizerunek.

Nasz asortyment stale się poszerza. Dlatego, jeżeli nie znajdziesz na stronie produktu, którym jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami - zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zrealizować Twoją wizję.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym poradnikiem znajdującym się na blogu, o nadrukach na tekstyliach - w nim opisujemy m.in. jaka technika znakowania będzie odpowiednia dla Twojej odzieży i logo.

Odzież promocyjna z nadrukiem to mocny punkt strategii budowy rozpoznawalnego brandu Nie da się ukryć, że Konsumenci chętniej sięgają po produkty marki, którą znają. Odzież reklamowa to jeden z lepszych sposobów na rozpoznawalność w grupie docelowej. Najlepsze efekty odniesiesz jednak, działając jednocześnie na wielu polach. Dlatego sprawdź także gadżety reklamowe również znajdujące się w naszej ofercieostatnio dodane artykuły

Koszulka z nadrukiem NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE

29.99 zł brutto

Koszulka HIGH VISION PREMIUM MAN

57.60 zł brutto

Koszulka HIGH VISION MAN

36.65 zł brutto

Bluza HOODED CONTRAST MAN

65.89 zł brutto


Kompleksowa usługa - elementy reklamowe i poligraficzne dla firm w pakiecie
Konfigurator znakowania odzieży
Jak zamówić w naszym serwisie?

kontakt z nami

Firma Handlowo-Usługowa YaPIS.net
Piotr Łangowski

ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. 509 590 942
e-mail: biuro@yapis.net
NIP: PL673-168-18-39
REGON: 320536879

dział WWW i Joomla
tel. 730 787 740


nr rachunku bankowego:
mBank BRE Bank 67 1140 2004 0000 3502 8167 1489zaufali nam


Znajdź nas na Facebook-uZnajdź nas na InstagramieZnajdź nas na Twitterze

dane kontaktowe

YaPIS.net
ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. +48 509 590 942
e-mail: biuro@yapis.net

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: 11.00-18.00

Top