YaPIS.net Serwery, Domeny, Strony WWW, Reklama, Fotografia

tel. 885 18 1234
e-mail: help@yapis.net
Zaloguj si do cPanel-u Zaloguj si na swoje konto w YaPIS.netSprawd poczt

 
   
Serwer SZKOŁA START

Serwer SZKOŁA STARTSerwer WWW to usługa polegająca na udostępnianiu Klientom przestrzeni dyskowej oraz narzędzi do jej administracji. W ramach dostępnej powierzchni dyskowej serwer zapewnia utrzymanie serwisu WWW, kont e-mail, baz danych, obsługę wielu domen oraz wygodne zarządzanie usługami.

Serwery nasze posiadają współdzieloną między www, konta e-mail, bazy danych pojemność


Cena: 19.99 z/m-c*

Teraz tylko: 10 z/m-c*

Wielko 400 MB
Transfer 999999 MB/m-c
Liczba domen podpitych 1
Liczba domen zaparkowanych 1
Liczba subdomen bez limitu
Ochrona folderw
Liczba kont pocztowych 5
Autoresponder
Liczba wiadomoci e-mail wysanych na dob z jednego konta 30
Antyspam
Antywirus
Wasny adres IP
(opcja dodatkowa)
cPanel
WisePanel
Bazy danych MySQL
Bazy danych PostgreSQL
Liczba baz danych MySQL + PostgreSQL 1
Wersja PHP 5.4
phpMyAdmin
phpPgAdmin
Rozszerzenia Front Page
Fantastico
wicej...
Crontab
Typy MIME
Statystyki
Abonament miesiczny 10 z/m-c*

To wszystko za jedyne

90 z/rok*

MySQL

Tworzenie i edytowanie ręczne bazy MySQL w cPanel-u
Odtwrz

Dane kontaktowe

Zmiana danych kontaktowych
Odtwrz

Subdomeny

Tworzenie i zarządzanie subdomenami
Odtwrz

Domeny podpięte

Tworzenie i zarządzanie domenami podpiętymi
Odtwrz

Domeny zaparkowane

Tworzenie i zarządzanie domenami zaparkowanymi
Odtwrz

Przekierowania

Tworzenie i zarządzanie przekierowaniami
Odtwrz

Zmiana hasła do cPanelu

Zmiana hasła dostępowego do cPanelu
Odtwrz

Zabezpieczanie folderów hasłem

Ustawienie dostępu na hasło do wybranych folderów na serwerze
Odtwrz

Zabezpieczenie Hotlink

Ustawienie zabezpieczenia przeciw linkowaniu plików z zewnętrznych źródeł do plików na serwerze
Odtwrz

MySQL krok po kroku

Tworzenie i edytowanie bazy danych MySQL poprzez kreatora
Odtwrz

Konta FTP

Tworzenie i edycja kont FTP
Odtwrz

Kopie zapasowe

Tworzenie kopii zapasowych i odtwarzanie zawartości serwera z kopii zapasowych
Odtwrz

Konta e-mail

Tworzenie i zarządzanie kontami pocztowymi
Odtwrz

Przesyłanie wiadomości e-mail na inny adres

Automatyczne przesyłanie nadchodzących wiadomości na inne adresy
Odtwrz

Automatyczne odpowiedzi

Tworzenie i edycja automatycznych odpowiedzi na wiadomości e-mail
Odtwrz


Kliknij na kategorii skryptw, by rozwin, bd zwin list preinstalowanych skryptw.

Blogi

 • b2evolution
  Skrypt oferujący obsługę wielu blogów, kategorii/podkategorii, kompozycji, wyszukiwania, wielu języków i adresów URL przyjaznych dla wyszukiwarek.

 • Nucleus
  Skrypt o rozbudowanych możliwościach, oferujący obsługę wielu blogów, wielu autorów, szablonów i wiadomości 'w budowie' oraz zakładek.

Reklamy

 • Noahs Classifieds
  System bloków reklamowych oferujący podział na kategorie i podkategorie (nieograniczony podział), przesyłanie rysunków dla kategorii i bloków, zmienne pola kategorii, możliwość dostosowania powiadomień e-mail, blokowanie kategorii, akceptowanie reklam, automatyczne generowanie miniatur, zarządzanie blokami reklamowymi przez użytkownika, przesyłanie reklam znajomym.

Zarządzanie zawartością

 • DRUPAL
  Zaawansowany portal z możliwością pracy grupowej, adresami URL przyjaznymi dla wyszukiwarek, pomocą online, przypisywaniem ról, przeszukiwaniem całej zawartości, monitorowaniem witryny, wątkowymi komentarzami, kontrolą wersji, blogowaniem, systemem newsów.

 • GEEKLOG
  Portal, do którego dostępnych jest dużo modułów.

 • JOOMLA 1.7
  Joomla! to jeden z najpotężniejszych systemów zarządzania treścią o otwartym kodzie. Używany jest na całym świecie, zarówno na prostych stronach prywatnych, jak i przez wielkie serwisy korporacyjne. Joomla! jest łatwy w instalacji, stabilny i prosty w obsłudze.

 • JOOMLA 1.5
  Joomla! to jeden z najpotężniejszych systemów zarządzania treścią o otwartym kodzie. Używany jest na całym świecie, zarówno na prostych stronach prywatnych, jak i przez wielkie serwisy korporacyjne. Joomla! jest łatwy w instalacji, stabilny i prosty w obsłudze.

 • MAMBO
  Profesjonalny i jednocześnie łatwy w obsłudze System Zarządzania Zawartością zawierający wbudowany edytor WYSIWYG, obsługę subskrypcji newsów, podpisywania tekstów, bannerów, list adresów e-mail, menedżera odnośników, statystyk, archiwizację zawartości, bazę danych tekstów, 20 języków, modułów i składników.

 • PHP-Nuke
  Jeden z najbardziej popularnych portali z dużą ilością dostępnych modułów i języków.

 • php WCMS
  phpWCMS jest idealny dla zastosowań profesjonalnych, publicznych i prywatnych. Łatwo się nauczyć jego obsługi, daje możliwość oddzielenia wyglądu od zawartości. Duże możliwości i prosta konfiguracja - przyda się zarówno wydawcom, jak i twórcom stron internetowych.

 • php WebSite
  System Zarządzania Zawartością o bardzo rozbudowanych możliwościach z menedżerem dokumentów, ogłoszeniami, własnym menu, albumem fotografii, oznaczaniem bloków, FAQ, zaznaczaniem stron internetowych, ankietami, podziałem informacji na kategorie, kalendarzem, menedżerem odnośników, generatorem formularzy.

 • SITEFRAME
  Łatwy w obsłudze System Zarządzania Zawartością przeznaczony do szybkiego tworzenia stron różnych społeczności internetowych. Ładnie wyglądające szablony, przystosowane do współdzielenia dokumentów, przejrzysty interfejs.

 • TYPO3
  TYPO3 to darmowy CMS dla firm, mogący funkcjonować zarówno w sieci internet jak i sieciach wewnętrznych. Oferuje elastyczność i wiele opcji rozbudowy, niezależnie od wielu wbudowanych, pełnoprawnych interfejsów, funkcji i modułów.

 • XOOPS
  Popularny, zaawansowany system do tworzenia portali.

 • ZIKULA
  System Zarządzania Zawartością skupiony przede wszystkim na elastyczności i bezpieczeństwie. Duża różnorodność modułów i bloków sprawia, że ten jest bardzo wszechstronnym narzędziem.

Kontakt z klientem

 • CRAFTY SYNTAX LIVE HELP
  System rozmów na żywo typu Live Help z możliwością monitorowania osób odwiedzających, aktywnym nawiązywanie rozmów, obsługą wielu sesji rozmów jednocześnie, śledzeniem odnośników, przeglądanych stron, obsługą wielu operatorów, gotowych odpowiedzi/rysunków/adresów URL, wielu działów firmy (każdy z innymi ikonami), możliwością pozostawiania wiadomości.

 • HELP CENTER LIVE
  Rozbudowane centrum pomocy typu wszystko-w-jednym zawierające system rozmów Live Help, obsługujący zgłoszenia do pomocy technicznej i FAQ. Obsługuje nieograniczoną ilość operatorów/departmentów, monitoruje aktywność odwiedzających, nawiązuje rozmowy, zbiera informacje o odwiedzających, obserwuje wykonywane przez nich czynności, automatycznie zapisuje rozmowy, obsługuje gotowe wiadomości, zostawianie informacji, automatyczne przypisywanie zgłoszeń do operatorów, nieograniczona ilość tematów w dziale FAQ.

 • OSTICKET
  System obsługi zgłoszeń do pomocy technicznej oferujący przekazywanie e-maili, logowanie pop3, nieograniczoną ilość adresów e-mail, panele dla administratora/obsługi/użytkowników, zapobieganie pętlom automatycznych odpowiedzi, ograniczanie ilości zgłoszeń użytkownikom, akceptowanie załączników i ograniczanie ich rozmiaru, powiadamianie administratora na pager.

 • PERLDESK
  PerlDesk to aplikacja działająca w przeglądarce umożliwiająca obsługę helpdesku i zarządzanie e-mailami. Została zaprojektowana tak by uprościć zarządzanie e-mailami, biletami obsługi klienta (zgłoszeniami) za pomocą wbudowanego śledzenia i logowania odpowiedzi. Idealne rozwiązanie dla niewielkich firm i pojedynczych osób chcących dobrze zorganizować komunikację z klientami.

 • PHP SUPPORT TICKETS
  Prosty system obsługi zgłoszeń do pomocy technicznej z jednym administratorem, oferujący automatyczne rejestrowanie, wysyłanie e-maili do administratora, załączniki.

 • SUPPORT LOGIC HELPDESK


 • SUPPORT SERVICES MANAGER


Fora dyskusyjne

 • PHPBB
  Szeroko rozpowszechniony pakiet forum dyskusyjnych open-source, działa sprawnie, ma prosty interfejs użytkownika i panel administracyjny, przejrzysty wygląd, łatwo daje się rozbudowywać i można dostosować go do własnych potrzeb.

 • SMF
  Eleganckie. Efektywne. Oferujące wiele możliwości. Darmowe. Oto SMF, oprogramowanie społecznościowe następnej generacji, nie obciążające serwera ale oferujące wiele opcji.

Sklepy internetowe

 • CUBE CART
  Prosty w użyciu i oferujący wiele możliwości system zakupów (cechyy: nieograniczona liczba kategorii i produktów, wiele możliwych form zapłaty, obsługa produktów cyfrowych, całość można łatwo modyfikować).

 • OS COMMERCE
  Sklep internetowy dla zaawansowanych użytkowników z dużą różnorodnością modułów i wsparciem dla prawie wszystkich sposobów płatności. Duże środowisko twórców jest gotowe zaoferować dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania.

  buySAFE
  Opis buySAFE : Moduł buySAFE jest częścią tej wersji osCommerce. Sprzedawcy internetowi mogą używać buySAFE nieodpłatnie. buySAFE zapewnia wsparcie i potwierdzenie renomy danemu sprzedawcy. Nasze doświadczenia potwierdzają, że buySAFE zwiększa zaufanie klientów do sprzedawcy, jeśli temu został przyznany znak Certyfikowanego Sprzedawcy buySAFE. Zainstaluj najnowszą wersję osCommerce, by uzyskać dostep do modułu buySAFE.

 • ZEN CART
  Zen Cart to dzieło sztuki w kategorii e-commerce; darmowy, łatwy w użyciu, oparty na otwartym kodzie system zakupów online. Oprogramowanie to jest rozwijane przez grupę właścicieli sklepów, programistów, projektantów i konsultantów, którzy uważają, że e-commerce powinna wyglądać inaczej.

FAQ

 • FAQ MASTER FLEX
  Nieograniczona ilość kategorii/pytań/odpowiedzi, administracja przez stronę internetową.

Hosting

 • ACCOUNTLAB PLUS
  AccountLab może wyszukiwać wśród 180 TLD (domen najwyższego poziomu), ma nieograniczoną liczbę planów hostingowych, oferuje miesięczne, kwartalne, półroczne i roczne opcje płatności oraz uwzględnia podatek. AccountLab działa z PayPal, WorldPay (FuturePay), NoChex, 2checkout oraz przekazami gotówki offline jak czeki czy przelewy bankowe.

 • PHP COIN
  Kompletny system przyjmowania wpłat i wystawiania rachunków, idealny dla resellerów kont www. Możesz zainstalować tylko jedną kopię phpCOIN!.

Galerie zdjęć

 • 4IMAGES GALLERY
  Galeria zdjęć oferująca nieograniczona ilość kategorii/podkategorii, dodawanie rysunków przez www i FTP, automatyczne tworzenie miniatur, komentarze, wysyłanie obrazów, ocenianie ich, pokazywanie losowych, rozbudowany panel administracyjny.

 • COPPERMINE PHOTO GALERY
  System galerii zdjęć oferujący kategorie i albumy, miniatury i obrazy w pośrednim rozmiarze, obsługę wyszukiwania, pokazywanie nowych i losowych rysunków, zarządzanie użytkownikami (galerie prywatne, grupy), komentarze użytkowników, wysyłanie e-kartek, pokazy slajdów.

 • GALLERY
  System galerii zdjęć oferujący albumy wewnątrz albumów, tworzenie miniatur z wybranego obszaru zdjęcia, nagłówki, obracanie, zmianę kolejności zdjęć, atrybuty albumów, mirrorowanie albumów.

Listy adresowe

 • PHP LIST
  Rozbudowany system list mailingowych oferujący obsługę wielu list i załączników.

Ankiety i Sondy

 • ADVANCED POLL
  Skrypt tworzący sondy wzorowany na interfejsie okienkowym.

 • LIME SURVEY
  LimeSurvey (dawniej PHPSurveyor) to system ankietowy o otwartym kodzie. Umożliwia tworzenie i publikację ankiet oraz zbieranie wyników. Ankiety mogą zawierać rozgałęzienia i składać się z niestandardowo rozplanowanych (layout) elementów (edycja za pomocą systemu szablonów obsługiwanego z poziomu przeglądarki). System zapewnia podstawowe narzędzia analizy statystycznej zebranych danych. Ankiety mogą mieć status publiczny, lub być specjalnie przygotowanymi wersjami "jeden człowiek - jedno podejście".

 • PHP ESP
  PhpESP to efektywna, sieciowa aplikacja do tworzenia ankiet o sporych mozliwościach. Umożliwia firmom tworzenie rozbudowanych i zaawansowanych ankiet, oglądania wyników na bieżąco i przeprowadzanie zaawansowanych analiz.

Zarządzanie projektami

 • dotPROJECT
  Menedżer projektów obsługujący firmy, projekty, zadania (z wykresami Gantt), fora dyskusyjne, pliki, kalendarz, kontakty, zgłoszenia/centrum pomocy, obsługę wielu języków, uprawnienia użytkowników/modułów, kompozycje.

 • PHProjekt
  Menedżer projektów obsługujący opcjonalnie system grup, uprawnień, kalendarz, listę kontaktów, harmonogram, listę projektów, chat, forum, śledzenie żądań, klienta poczty, pliki, notatki, zakładki, listę rzeczy do zrobienia, przypominacz, głosowanie, wsparcie dla innych języków.

Twórcy strony

 • SOHOLAUNCH PRO
  Od prostych stron po potężne platformy e-biznesowe, ten skrypt znacznie ułatwia tworzenie i zarządzanie rozwiązaniami dla sieci web. Instaluje się na stronach użytkowników końcowych i udostępnia (nowicjuszom jak i deweloperom z doświadczeniem) skrojony na miarę zestaw narzędzi i sposób zarządzania niespotykany nigdzie indziej.

 • TEMPLATES EXPRESS
  Użyj Templates Express aby zainstalować statyczne szablony na swojej stronie. Trzeba będzie użyć FTP i wyedytować pliki html, zastępując domyślny tekst własnym. Standardowe informacje jak imię, adres etc. zostaną zgromadzone podczas instalacji i umieszczone w odpowiednich miejscach w zainstalowanym szablonie.

Wiki

 • TIKIWIKI CMS/GROUPWARE
  Tiki CMS/Groupware (znane też jako TikiWiki) to rozbudowany System Zarządzania Zawartością (CMS) i Pracy Grupowej typu open-source, którego można użyć do tworzenia dowolnych typów aplikacji internetowych, witryn, portali, stron intranetowych i ekstranetowych. TikiWiki działa też świetnie jako sieciowe narzędzie do współpracy. TikiWiki to pakiet o wielu zastosowaniach z dużą ilością wbudowanych opcji i sekcji, które możesz włączać i wyłączać gdy w zależności od potrzeb. Jest zaprojektowane tak, by być przejrzyste, rozszerzalne i obsługiwać wiele języków.

 • PHP WIKI
  PhpWiki to strona internetowa, której treść każdy może zmieniać korzystając z formularza HTML. Łączenie jest obsługiwane automatycznie, po stronie serwera; wszystkie strony są zapisywane w bazie danych.

Inne skrypty

 • DEW-NEWPHPLINKS
  Katalog odnośników z kategoriami, recenzjami, popularnymi odnośnikami, nowymi odnośnikami.

 • MOODLE
  System zarządzania kursami zaprojektowany, by pomagać nauczycielom w tworzeniu wartościowych kursów online. Dostępny aktualnie w 34 języków, zawiera edytor HTML WYSIWYG, nauczyciel ma pełną kontrolę nad wszystkimi ustawieniami kursu, łatwo wzbogacić kurs o dodatkowe funkcje (forum, dziennik, quiz, zasoby, wybory, ankiety, przypisywanie zadań, chat, warsztaty), logowanie i śledzenie czynności użytkowników, integrację e-mail i dużo więcej.

 • OPEN REALTY
  System wyświetlania listy nieruchomości na sprzedaż wprowadzający obsługę załączników, bogatą w mozliwości wyszukiwarkę, system szablonów i interfejs map Yahoo.

 • OPENX
  Profesjonalny, kompletny serwer reklamowy obsługujący różne typy reklam, wyświetlanie na podstawie słów kluczowych, stref czasowych, godziny, dnia, dnia tygodnia. Ma rozbudowane statystyki reklam oraz klientów.

 • PHP AUCTION
  Wersja GPL skryptu PHPauction obsługująca powiadamianie o złożonych ofertach na e-mail, załączniki, rezerwację ceny, ceny minimalne, aukcje zwykłe i ze zmniejszającą się ceną, historię licytacji, powiadamianie znajomych o aukcji, listę najwyższych ofert i kończących się wkrótce aukcji.

 • PHP FORM GENERATOR
  Generator formularzy obsługujący do 100 pól, wszystkie typy pól włączając w to przesyłanie plików, możliwość konfiguracji atrybutów pól, przesyłania informacji z formularza na adres e-mail lub zapisywania ich w bazie danych, panel administracyjny.

 • WEB CALENDAR
  System kalendarzy internetowych o dużych możliwościach, obsługujący kalendarze publiczne i prywatne.

Serwery (1 plik)Kliknij na pytanie, by przeczyta odpowied na nie.

Pytanie: Czy oferujecie Państwo odrębne IP dla konta?

tak  Tak, możecie Państwo dokupić usługę odrębnego IP - zapraszamy do działu USŁUGI.

Pytanie: Jak długo trwa aktywacja serwera?

Aktywacja serwera trwa do 24 godzin. O pełnej funkcjonalności zostaną Państwo poinformowani e-mailem.

Pytanie: Jak mogę zmienić hasło do mojego konta FTP?

Zarządzanie kontem FTP, w tym: zmiana hasła, przeglądanie logów dostępu do WWW, zarządzanie subdomenami, umożliwia panel dostępny pod adresem http://MOJA_DOMENA/cpanel/ np. http://testowadomena.pl/cpanel/. Dane dostępowe do panelu zostały wysłane w momencie udostępnienia usługi hostingowej.* podane ceny s cenami netto, naley doliczy 23% VAT

Twoja opinia o produkcie

SerweryPromocje

Zaufali nam:
U nas dostajesz gratis:

Nasze serwery posiadaj preinstalowny zestaw aplikacji - forum, galerii, sond, CMS, itp.

Poprawny XHTML 1.0 Transitional! Poprawny CSS! Patnoci obsuguje Przelewy24.pl