Witaj Nieznajomy!
Zaloguj się / Załóż konto / Koszyk (0)

Przypomnij hasło


JAK ZAMAWIAĆ?

Zamówienie można złożyć na dwa sposoby:

Zakładanie konta

Aby założyć konto w serwisie YaPIS.net należy:

Na podany w formularzu adres e-mail wyślemy link potwierdzający rejestrację, który należy kliknąć. Od tej chwili można się zalogować na swoje konto. Podczas pierwszego zalogowania system poprosi o wprowadzenie adresu wysyłki, oraz wybór dokumentów sprzedażowych (Paragon lub faktura VAT) oraz wpisanie danych do ewentualnych faktur VAT. Dane te będzie można każdorazowo zmienić podczas składania zamówień.

Zakupy po zalogowaniu

Aby dokonać zakupów z zalogowaniem należy:

Od tej pory aby śledzić aktualny status zamówienia należy zalogować się na swoje konto w serwisie i kliknąć w zakładkę "Twoje zamówienia". Tam będzie również możliwość opłacenia płatności standardowym przelewem - wyświetlą się dane konta bankowego, bądź szybkim przelewem poprzez serwsis Tpay.com.

Zakupy bez zakładania konta

Aby dokonać zakupów bez zakładania konta należy:

Projekty graficzne

Projekty graficzne, logotypy, zdjęcia, grafiki będzie można wgrać do zamówienia PO JEGO ZŁOŻENIU.
Aby to zrobić należy:

Po wgraniu plików graficznych stworzona zostanie wizualizacja produktu z wybranymi grafikami, o czym zostaną Państwo poinformowani drogą e-mailową.

Na tym etapie istnieje możliwość usunięcia wgrania przez Państwa plików. Aby to zrobić należy:

Aby przenieść zamówienie do produkcji, stworzoną przez nas wizualizację należy zobaczyć, po czym zatwierdzić lub odrzucić. Aby to zrobić należy:Znajdź nas na Facebook-uZnajdź nas na InstagramieZnajdź nas na Twitterze

newsletter

zapisz wypisz

Chcę zapisać się na newsletter i otrzymywać informacje o nowościach, produktach i ofertach od Projektowanie Nadzory Wyceny, właścicielem marki YaPIS.net z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 23e/1 w Szczecinku. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, poprawienia, usunięcia.


zaloguj się

Zaloguj się do cPaneluZaloguj się do pocztyZaloguj się do Panelu Administracyjnego Twoich usług


dane kontaktowe

YaPIS.net
ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. 94 37 475 04
e-mail: biuro@yapis.netpomoc

- Regulamin YaPIS.net
- Polityka Prywatności
- Jak zamawiać
Top