Witaj Nieznajomy!
Zaloguj się / Załóż konto / Koszyk (0)

Przypomnij hasłoO NAS

YaPIS.net - o nas

YaPIS.net działa na rynku od 2000 roku. Jesteśmy prężnie działającą agencją marketingową. Prowadzimy szeroką działalność obejmującą z jednej strony tworzenie stron internetowych czy hosting, z drugiej natomiast projekty poligraficzne, często obejmujące tworzenie produktów od etapu koncepcyjnego.

Rozległy zakres zainteresowań przekłada się na kompleksowe podejście do potrzeb Klienta. Dzięki niemu nasze współprace przebiegają zawsze w miłej atmosferze. Realizujemy projekty zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i też dla większych firm. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy gotowi doradzić najlepsze rozwiązania dla konkretnych pomysłów.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Część naszych dotychczasowych prac można obejrzeć bezpośrednio w siedzibie firmy.

Zapraszamy do współpracy.kontakt z nami

YaPIS.net biuro główne
ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. 94 37 475 04
e-mail: biuro@yapis.net

Dane do faktur:
Projektowanie Nadzory Wyceny Eugeniusz Łangowski w spadku

ul. Piłsudskiego 23e/1
78-400 Szczecinek
NIP: 673-001-60-34
REGON: 330086368

YaPIS.net Rzeszów
tel. 730 787 740
e-mail: rzeszow@yapis.net


nr rachunku bankowego:
Bank Pekao S.A. 65 1240 3679 1111 0000 4354 6916płatności w YaPIS.net

Wychodząc naprzeciw wygodzie naszych Klientów zintegrowaliśmy z naszym panelem administracyjnym system płatności online. Dzięki niemu mogą Państwo opłacić lub przedłużyć swoje konto zaledwie w kilka minut bez zbędnego czekania na zaksięgowanie tradycyjnych przelewów przez banki.

Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzają Państwo czas oraz pieniądze, gdyż przelewy internetowe są zwykle znacznie tańsze od ich tradycyjnych odpowiedników.

System płatności online dostępny w naszej firmie obsługiwany jest przez portal tpay.com, dzięki czemu mogą być Państwo pewni bezpieczeństwa oraz solidności. Z usług tpay.com korzystają takie serwisy jak chociażby iSpot, Próchnik czy Skiteam, co może potwierdzić wiarygodność usług. Cała transakcja na każdym jej etapie jest obsługiwana przez bezpieczne połączenia HTTPS szyfrowane 128bitowym kluczem.

We wrześniu 2018 roku w ramach programu "Polska Bezgotówkowa" przy współpracy z firmą eService uruchomiliśmy możliwość płatności kartami kredytowymi.

Akceptujemy karty Mastercard, Visa, Diners, JCB, UPI oraz płatności BLIKIEM i telefonem komórkowym. Tylko teraz prowizja od transakcji kartami wynosi 0 zł.


jak do nas dojechać


Znajdź nas na Facebook-uZnajdź nas na InstagramieZnajdź nas na Twitterze

newsletter

zapisz wypisz

Chcę zapisać się na newsletter i otrzymywać informacje o nowościach, produktach i ofertach od Projektowanie Nadzory Wyceny, właścicielem marki YaPIS.net z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 23e/1 w Szczecinku. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, poprawienia, usunięcia.


zaloguj się

Zaloguj się do cPaneluZaloguj się do pocztyZaloguj się do Panelu Administracyjnego Twoich usług


dane kontaktowe

YaPIS.net
ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. 94 37 475 04
e-mail: biuro@yapis.netpomoc

- Regulamin YaPIS.net
- Polityka Prywatności
- Jak zamawiać
Top