Witaj Nieznajomy!
Zaloguj się / Załóż konto / Koszyk (0)

Przypomnij hasłoFORMY PŁATNOŚCI

płatność przelewem

Wychodząc naprzeciw wygodzie naszych Klientów zintegrowaliśmy z naszym panelem administracyjnym system płatności online. Dzięki niemu mogą Państwo opłacić lub przedłużyć swoje konto zaledwie w kilka minut bez zbędnego czekania na zaksięgowanie tradycyjnych przelewów przez banki.

Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzają Państwo czas oraz pieniądze, gdyż przelewy internetowe są zwykle znacznie tańsze od ich tradycyjnych odpowiedników.

System płatności online dostępny w naszej firmie obsługiwany jest przez portal tpay.com, dzięki czemu mogą być Państwo pewni bezpieczeństwa oraz solidności. Z usług tpay.com korzystają takie serwisy jak chociażby iSpot, Próchnik czy Skiteam, co może potwierdzić wiarygodność usług. Cała transakcja na każdym jej etapie jest obsługiwana przez bezpieczne połączenia HTTPS szyfrowane 128bitowym kluczem.
płatność kartą, BLIKIEM i telefonem komórkowym

We wrześniu 2018 roku w ramach programu "Polska Bezgotówkowa" przy współpracy z firmą eService uruchomiliśmy możliwość płatności kartami kredytowymi.

Akceptujemy karty Mastercard, Visa, Diners, JCB, UPI oraz płatności BLIKIEM i telefonem komórkowym.
płatność gotówką

Płatność gotówką przy odbiorze.

Znajdź nas na Facebook-uZnajdź nas na InstagramieZnajdź nas na Twitterze

newsletter

zapisz wypisz

Chcę zapisać się na newsletter i otrzymywać informacje o nowościach, produktach i ofertach od Projektowanie Nadzory Wyceny, właścicielem marki YaPIS.net z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 23e/1 w Szczecinku. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, poprawienia, usunięcia.


zaloguj się

Zaloguj się do cPaneluZaloguj się do pocztyZaloguj się do Panelu Administracyjnego Twoich usług


dane kontaktowe

YaPIS.net
ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. +48 885 18 1234
e-mail: biuro@yapis.netpomoc

- Regulamin YaPIS.net
- Polityka Prywatności
- Jak zamawiać
- Formy płatności
- Warunki i cennik dostawy
Top